| rbTFk a întrebat:

Care stie despre Top eleven pe facebook? cine stie as vrea sa stiu si eu cum fac sa trimit tokeni de pe un cont am vreo 30 tokeni si vreau sa-i bag pe alt cont sau sa trimit jucatori am niste jucatori de valoare si vreau sa-i bag pe alt cont se poate?

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Tokenii nu ii poti trimite. jucatorii daca, esti la levele apropiate poti sa ii cumperi de pe un cont pe altu.da sa nu fie diferenta mai mare de 2 levele intre conturi ca nu iti merge.si tokenii nu pot fi transferati tongue