| anonim_4396 a întrebat:

Care stie sa joace metin2 ro sa-mi zica si mi-a de unde iau fisbotul

Răspuns Câştigător
| barky a răspuns:

http://www.megaupload.com/? d=ZL56G9MD funda te rog :)

3 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Cine stie sa joace Metin2.ro nu apeleaza la fishbot...

| dragos65436 a răspuns:

Tias recomanda mai bine yang hack dar daca vrei fishboot cauta pe forumuri pe sit-uri dar niciodata sa nu iei de la altcineva prin mass ca iti va afla toate parolele in nainte sal pui dezactiveaza hack shield metin2 e acolo unde l-ai instalat restul de descurci bb

| BandOfHorses a răspuns:

Stiu eu toate versiunile si alte hackuri Www.Filecrop.com Funda+vot;)