| Al3xu7zu25 a întrebat:

Care stie un metin in care sa te dea lvl 78+ fara hamachi si fara mc?

2 răspunsuri:
| Gabitzu9292 a răspuns:

Pai hammer este cam aproape singurul dar daca vrei alte uite aici un site frumos http://www.top66.ro/tag/metin2

| Anonim22341 a răspuns:

Este ''hammer'', doar ca e pvp si iti da lvl 254 si de obicei trebuie sa donezi pe el ca sa nu te rupa astia cand iesi din cercstraight face, sau sa stai 1 zi intreaga pe bns., te poti apuca de asta si daca iti place te tii de el baftawinking