| ReLaXx2NoStReS a întrebat:

Care stie un site-uri unde pot face reclama la server de samp? dau funda cui imi zice cele mai multe big grin

Răspuns Câştigător
63 răspunsuri:
| RealKitzor a răspuns:

Invata sa faci bani pe net simplu si rapid http://CashTasks.com/? ref=206955

| Emre1234 a răspuns:

HostName: [0.3z] VitalCS Godfather || NRG Free; /levelup ON
Address: 195.12.52.70:7777
Players: 27 / 100
Ping: 8
Mode: VCS GF v1.9.3
Map: San Andreas

| BioLover a răspuns:

HostName: Blomer RPG | 50 - 0N EVENT - Infernus
Address: 93.119.25.131:7777
Players: 40 / 100
Ping: 8
Mode: Role Play [2.00]
Language: -

Este un sv nou deschis, se aleg liderii si helperii, va rog cand intrati sa dati report si sa spuneti ca ati fost adus de catre Stefan_Alin

Forum: http://www.blomer.ro/

Dau 1kk celor care intra!

| Mix_JoKe_1994 a răspuns:

HostName: RPG.Ultracs.Ro
Address: 89.39.13.229:7777
Players: 2 / 50
Ping: 11
Mode: Ultracs Official
Map: San Andreas

| CwDa a răspuns:

HostName: Sa:Mp Ecila | Ora 20:30 Maraton!
Address: 89.33.242.183:7777
Players: 3 / 50
Ping: 26
Mode: Ecila RPG | v1.5
Map: LS and SF

| Băă_Aly_1995 a răspuns:

HostName: RPG.CsGaming.Ro-Se cauta Staff
Address: 82.79.60.100:7777
Players: xx/ 50
Ping: 11
Mode: CsGaming GF
Map: San Andreas
https://www.facebook.com/rpgcsgaming

| Shi_Atat_George_1993 a răspuns:

HostName: [0.3z] Stunt Forever » Unbanned All!
Address: stunt.csarea.ro:7777
Players: 5 / 100
Ping: 30
Mode: Server: RO/ENG | Build 4
Map: Fun

| vinicius a răspuns:

General info
Game: San Andreas Multiplayer
Mod : Default
Name: DLS.OLD-ZONE.RO Alegem staff si lideri!
Online : Yes
IP address: 89.34.25.186:7777

| selfie1999 a răspuns:

HostName: DarkPlay RPG|Cautam lideri! Maine alegem
Address: 93.119.26.179:7777
Players: 2 / 50
Ping: 78
Mode: Romania RPG
Map: San Andreas dati prin report robi_1999 m-a adus va rog

| Vlad_Stanciu_1995 a răspuns:

HostName: PLAYRULLZ.RO|OFERIM MASINI GRATIS|CAUTAM STAFF
Address: rpg.playrullz.ro:7777
Players: 5 / 50
Ping: 4
Mode: PSK RPG 10/02/16
Language: < RO / EN >

| George127 a răspuns:

Intrati pe skyline.ropg.ro primit casa+masina+10kk+level sa aveti rabdare adminii se ocupa de fiecare la rand!

| George127 a răspuns:

HostName: [0.3z]RoyalZone RPG | New Life
Address: Royal.ropg.ro:7777
Players: 10 / 50
Ping: 64
Mode: RPG Romania 2.03
Map: San Andreas

Un Gamemode BuGGed 95 % nu rata ocazia! Staff-u nostru va asteapta Ps: este deschis doar de 2 satpamani!

| catx4ever a răspuns:

Va salut si doresc sa va rapesc doua minute pentru a va prezenta un minunat server de GTA:SA:MP, SaMp.DiaVoLa.Ro!
Pentru inceput ne putem mandri ca suntem lansati de aproximativ 5 ani in lumea SanAndreas Multiplayer, avand un GameMod de fiecare data cat mai unic, lucrat de la zero de cei doi scripteri ai nostri, Death si repLay.
Pentru inceput, va prezentam factiunile noastre impreuna cu nivelul necesar pentru a deveni membru :

• News Repoerter - Level intrare : 3
• Grove Street- Level intrare : 5
• Ballas - Level intrare : 5
• Los Santos Vagos - Level intrare : 5
• The Mafia - Level intrare : 5
• The Triads - Level intrare : 5
• Los Aztecas - Level intrare : 5
• Police Departament - Level intrare : 7
• Federal Bureau of Investigation - Level intrare : 7
• Hitman Agency - Level intrare : 10

Pentru a deveni membrul unei factiuni sau de ce nu, liderul acesteia veti avea nevoie de nivelul minim de intrare impreuna cu o cerere pe forumul nostru, http://www.diavola.ro/forum
Pentru a putea face bani trebuie intotdeauna sa muncesti, asa ca. de ce sa nu incerci unul dintre job-urile noastre? Haide sa iti prezint cateva dintre ele impreuna cu suma de bani ce o poti castiga:

• Detectiv - Castig : 0$
• Avocat - Castig : 30.000$ - 50.000$
• Drugs Dealer - Castig : 300$/gram
• CarJacjer - Castig : 10.000$~13.000$/20min
• Arms Dealer -Castig:6$(biz)/10$(player)/material
• Trucker - Castig : 12.000$~100.000$
• Maturator - Castig : 15.000$/10minute
• Tow Trucker - Castig : 15.000$/10minute
• Gunoier - Castig : 20.000$/cursa
• Taximetrist - Castig : 10$~500$/7secunde
• Pizza Boy - Castig : 15.000$/transport
• Paper Boy - Castig : 15.000$/transport
• Fermier - Castig : 10.000$/cursa
• Bus Driver - Castig : 10$~500$/7secunde
• Pilot - Castig : 20.000$~75.000$/cursa

Ceea ce v-am prezentat mai sus sunt doar doua dintre metodele de a face bani, adica puteti intra intr-o factiune ori puteti face un job, dar asta nu este tot! Aveti posibilitatea de participa la numeroasele eventuri ce se fac zilnic, ori de catre playeri, ori de catre server odata la 15 minute, dar aveti posibilitatea de a va inscrie pe forum la multe alte eventuri organizate de Staff-ul nostru!
Dispunem de un loc special pentru a face Death-Mach (DM) fara a primii wanted, avand la dispozitie arme precum:
- Knife - Shotgun
- Deagle - M4
- Uzi - Sniper

De asemenea, gangurile au un loc separat unde se pot lupta pentru suprematie, loc in care doar ei au acces fara ca civilii sa ii deranjeze.
In fiecare sambata seara, la ora 20:00 se tine war-ul intre factiuni unde castigatorii vor primi un anumit premiu in bani si Respect Points(RP), dar chiar daca veti pierde warul, tot veti castiga o mica suma de bani in semn de multumire fata de dumneavoastra ca ati participat!
Staff-ul SaMp.DiaVoLa.Ro este unul matur care de fiecare data a dat dovada de devotament si respect fata de playerii serverului nostru, ajutand intotdeauna si incercand sa rezolve orice problema in cel mai scurt timp posibil. Daca doriti ca intr-o zi sa deveniti si dumneavoastra unul dintre helperii/adminii nostri veti avea nevoie doar de activitate si un comportament adecvat, dar si buna cunostinta a regulamentului server-ului nostru. Nu iertam codatii si nu incurajam sa folositi orice fel de mod ce ar putea oferi un avantaj fara de ceilalti playeri!
Venind vorba de activitate, aveti oricand sansa sa castigati un Super Vip. Ce este acest Super Vip? Simplu! Aveti posibilitatea sa detineti doua masini personale, interest-ul dumneavoastra va creste impreuna cu multe alte avantaje ce vi-l acorda acesta!

Daca v-am starnit curiozitatea nu ezitati sa intrati si sa vedeti despre ce este vorba!
Va multumesc inca odata pentru aceste doua minute pe care le-ati petrecut citind acest mic rezumat si va asteptam cu drag pe toti!
Pentru mai multe informatii, accesati:
Forum: http://diavola.ro/forum/
Facebook: https://www.facebook.com/pages/SaMp-DiaVoLa-Official/852424138183320
O zi buna.

| Ionut_Marius_1980 a răspuns:

Http://xat.com/RadioEdit2014?p=0&ss=1 si a ici poti face o reclama dar in tii trebui sa vb cu mine intra si intreaba de dj mrius daca nu este voie sa dau a cest xat imi cer mii de scuze

| RealSory1997 a răspuns:

HostName: Pegasus Role-Play-Game |In aceasta seara event+lea
Address: 46.102.116.29:7777
Players: 0 / 100
Ping: 115
Mode: Pegasu|RPG v0.1
Map: LS • LV • SF

| Mihăitză_Mihai_2003 a răspuns:

Salut.
Haideti pe 185.36.253.189:7777

| StefanBoyka a răspuns:

HostName: RPG.WARFIELD.RO | SERVER ON |
Address: 46.102.116.29:7777
Players: x/100
Ping: 15
Mode: RPG.Romania 20.08. 2016
Language: RO/EN
https://www.youtube.com/watch?v=kSZVuXA9W7U

| CM_Dexter_1997 a răspuns:

Am revenit!
Detalii server:

HostName: Romania Stunt Empire • [» Let's play «] •
Address: 93.119.30.133:7777
Players: 15 / 50
Ping: 15
Mode: Romanian Server (RO/ENG)
Map: Romania »[RSE]« Server

Pentru mai multe informatii add: ->luci2k (skype&yahoo)

| Ugranescu_Cosmin_1990 a răspuns:

HostName: RPG.Urban-Play.RO | /bonus
Address: rpg.urban-play.ro:7777
Players: 8 / 100
Ping: 10
Mode: Urban-Play v1.0
Language: RO/EN

| Bullseye213 a răspuns:

Salut daca cauti un sv de samp nou nout arunca o privire la acestaa se dau lidere si helpere
HostName: SRZONE: RPG Server - Update [0.3z]
Address: 94.177.106.174:7777
Players: 10 / 50
Ping: 19
Mode: SRZONE GF
Map: San Andreas

| Bhăă_Alynutz_1999 a răspuns:

Ne-am gandit ca deschidem un server de samp pe care nu se doneaza si nu este foarte greu tin sa mentionez ca server-ul este deschis de doar 2 zile si nu avem playeri Sunteti Bine Veniti pe sv va asteptam cu placere

Address:Gta.OneStrike.Eu:7777
Players:2/50
Ping: 11
Map:Los Santos

| Bhăă_Alynutz_1999 a răspuns:

Ne-am gandit ca deschidem un server de samp pe care nu se doneaza si nu este foarte greu tin sa mentionez ca server-ul este deschis de doar 2 zile si nu avem playeri Sunteti Bine Veniti pe sv va asteptam cu placere.

Address:Gta.OneStrike.Eu:7777
Players:2/50
Ping: 11
Map:Los Santos

| Sh_Atat_Element_1999 a răspuns:

HostName: ArTh | Teste!
Address: 93.114.82.195:7777
Players: x / 100
Ping: 25
Mode: ArTh|RPG v0.3
Map: San Andreas

| Silviu_Exo_1999 a răspuns:

Salutare prietene.
Vrei sa te apuci de un server de Sa:Mp serios si nu stii unde?
Server Adress : rpg.loadzone.ro:7777
Forum : http://www.loadzone.ro/forum/

Avem job-uri cu sisteme unice.
Te-ai saturat de codati? Ei bine aici avem cel mai avansat sistem de /aimtest si iti garantam ca codurile nu v-or exista.
Acest server nu este ca majoritatea, aici ma refer la owneri flamanzi dupa euroi. Acest server are ca scop dezvoltarea unei comunitati mare in gaming.
Ownerii de exceptie : Killerul, sNNNaky and Orgn.
Restul le descoperiti pe server. Va multumesc :*

| SorineLuXXL a răspuns:

Www.Reality-Gaming.Ro/Forum - Vineri ora ->> 19:00 Server-ul este on va asteptam in numar cat mai mare!

| Gorgan_Edy_1978 a răspuns:

HostName: TDGaminG RPG | In Fiecare Sambata La 20:00 Event!
Address: 93.114.244.63:7777
Players: 2 / 500
Ping: 54
Mode: TDG:RPG v2.0.1
Language: RO / ENG

| Ghidersa_Alin_1983 a răspuns:

E un sv care e tare zvul se numeste zmx.kript.ro e cel mai tare pe mine ma cheama ZeU sa stiti is helper, vip, admin am dat 25 de euro a meritat laughing) care intra aveti 15 ammo si faceti greu dar pentru aia care scriu cu verde face rapid deci va urez multa bafta intratii ori care

| pRoEkILIbRu a răspuns:

GTA Pro Romania cel mai frumos si bine facut server big grin!

IP: 93.119.26.5:7777 sau gpr.zeroping.ro:7777

Va asteptam cu drag pe server-ul nostru!

Avantaje:

* Puteti detine 4 masini personale: First, Second, Third si Fourth
* Puteti avea o casa, barca, elicopter, avion, business

* 12 job-uri avantajoase cu care puteti face bani
* 14 factiuni (6 mafii si 8 factiuni pasnice )

* Extragere Loto 6/49 in fiecare seara la ora 20:00, si adesea mai organizam extrageri loto la cererea playerilor
* Server-ul este tradus in limba romana

* Admini si helperi care oricand aveti o problema si o adresati pe /report sunt dispusi sa va ajute. De asemenea tot ei asista la tranzactiile pe care le fac playerii, pentru a evita inselatoriile
* Sistem de war nemaiintalnit, cu lideri buni si activi care nu stau nici o secunda fara a da war.

* Activitate in toate cele 3 orase (Los Santos, Las Venturas, San Fierro)
* De asemenea va puteti face usor prieteni, unii fiind mai ciudati, altii timizi sau chiar foarte de treaba!
* BUG-urile nu isi fac prezenta, gamemode-ul fiind unic

Si multe, multe alte chestii pe care le puteti descoperi doar daca va alaturati noua!

| Dănutzu_Danyy_2002 a răspuns:

Www.rolnyon.ro/forum - visit & register
Panel in curand!

HostName: Rolnyon RPG | Astazi ora 19:30 Server Online
Address: RPG.ROLNYON.RO:7777
Players: 0 / 100
Ping: 21
Mode: RPG Romania v0.0.6a, 12:30
Language: RO / EN

by zuMzzy.