| Paine2222 a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare joc multiplayer in afara de Minecraft, League of Legends si samp?

5 răspunsuri:
| danielleinad00 a răspuns:

Counter Stike, cel putin pentru mine este dar sunt si altele cum ar fi eu mai joc Talisman Online. Uite aici un site care te-ar putea ajuta.--->http://www.mmorpg.com/

| Senaris a răspuns:

World of Warcraft, Battlefield 3, Call of Duty Modern Warfare 3.

| reyandy45 a răspuns:

Mie imi place micro voltz s4league si mineraft, dar nici roblox nu-i urat

| LeeSinLoL a răspuns:

Totusi... s4 league e legat de joc in echipa e si joc anime o interfata grozava n-am intalnit nici o problema la el big grin.

| StefanCatalin1996 a răspuns:

Call of Duty MW3 e cel mai tare!