| DJoanna a întrebat:

Care vi se pare mai interesant, Cod4 sau Farcry 2. De ce?

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Draga Djoanna lasand la o parte ca esti fata si sunt putine fete in Romania care se joaca astfel de jocuri iti spun asa dupa parerea mea Cod4 este mult mai bun decat Farcry2 din toate punctele de vedere : Gameplay, Grafica, Story etc.

1 răspuns:
| robijam a răspuns:

Pentru mine Cod4 a fost si este unul dintre cele mai bune jocuri pentru pc nemaizicand de Cod MW2 si MW3. Storyline excelent, grafica 8/10, v gameplay cam 9/10. Mi se pare mult mai interesant decat Farcry 2.