| bYk1lL3r a întrebat:

Cat as putea sa iau pa un cont de ninja pe volans lv 67 P ambuscada, g3 rulant, M9 nor, dga+9 1,5k pv P+4, coif(lv21)+9,vultur+9,cutite dragon+9, abanosi+9,iteme(bratara,colier,papuci)1,5k pv, 2fms-uri+9 PM 31 ambele+samanca lv 45+droper lv 33 cu sigiliu mistret 17 zile...Multumesc!

2 răspunsuri:
| lolicica1111 a răspuns:

Eu ti-as da un sfat din propria experientabig grin
Mai bine ai pastra contul ca mai tarziu daca vrei sa te reapuci o sa plangi dupa el.
Asa am zis si eu ca ma las ca ma las si cand colo dupa 3 luni m-am reapucat din nou.

| bYk1lL3r explică (pentru lolicica1111):

Mersi de sfat dar joc de mai bine de 4 ani si deja ma plictiseste