| Anime1222 a întrebat:

Cat costa un PS3 si un Xbox 360? Iar daca mi-as lua un Xbox as putea juca si cu cei ce joaca PS3?(gen la MW2) FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| alysefu a răspuns:

Sal, xbox 360 sia cumparat un prieten de al meu acum 3 zile slim 250 gb 10 mil... Ps3 un pic mai mult ( eu l-am luat din strainatate cu 8 mil ) daca iti iei xbox normal ca nu poti juca cu cei de pe ps3 la fel si invers, iti recomand sa-ti iei ps3 poti juca online gratis cu tot orasu / tara / lumea / globu / galaxia happy... pe xbox 360 costa 60 euro pe an, deci recomand ps3 bafta
Funda?

1 răspuns:
| Reolver a răspuns:

Eu cred ca Playstation 3 e mai bun si mai ieftin ca Xbox 360 un ps3 costa in jur de 200-300 euro eu iti spun sa iti cumperi din strainatate e bun si ieftin nu din Romania slab si scump! Bafta...