| LisaJulie a întrebat:

Cat de periculos este jocul Popyy Playtime pentru o persoana de 13 ani? E ok sa îl joace? Cât de violent este? Care sunt consecințele?

1 răspuns:
| Antredent a răspuns:

Este un joc tip puzzle cu mici parti horror si are o recomandare de varsta de 8+ deci, eu cred ca este ok sa il joace, nu prea este violent, iar conseciintele nu exista fiindca este destul de dezvoltat pe partea mentala la acea varsta. dar eu v-a recomand sa cautati acest joc pe Youtube, si sa vedeti singura cum este.