| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani primesc pentru fiecare abonat de-al meu pe you tube. Cum primesc bani

Răspuns Câştigător
| thisisMirel a răspuns:

Primesti 100 de dolari pentru 100.000 de mii de vizualizari.Nu primesti nimic pentru abonati, abonatii sunt persoane care sunt la curent cu videoclipurile tale.Si pentru a primi bani pe youtube trebuie sa monetizezi videoclipurile si sa ai asociat un cont de Google AdSense valabil cu un card de credit. Uite aici detalii:http://refresh.ro/2013/04/bani-din-youtube-partner-program/

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cred ca daca e foarte bun