| Madalin_Stefan_2000 a întrebat:

Caut cu disperare un joc de pe vremea cand eram mai mic si nu aveam internet, totusi era un joc frumos, cu grafici frumoase, din ce imi mai aduc aminte, stiu ca nu avea caractere, cu mouseul ma plimbam pe ecran si trebuia sa gasesc obiecte(eu apasam ca disperatul pe ecran sa le gasesc fiindca nu erau insemnate in vreun fel). Mai erau si doar parti din obiecte mai mari, gen lupa sau palarie, asezate prin incapere strategic pentru a fi un joc interactiv si sa te faca sa te gandesti la el mult. Avea tente de Egipt sau ceva de genul, dar tin minte ca era frumos cu diferite animatii, povesti ale obiectelor, si avea memorie destul de mare la vremea aceea, nu era un joc de ala de pe net stupid pentru copii de 7 ani. Ajutati-ma cumva sa il gasesc...

2 răspunsuri:
| deadhoe a răspuns:

Jocul era afara, gen sa se vada piramidele sau in interior (casa)?

| Madalin_Stefan_2000 explică (pentru deadhoe):

In casa! in incapere gen