| Nicolae_Alexandru_1997 a întrebat:

Caut de mult un M.M.O.R.P.G. calumea care sa joc(Massive Multiplayer Online Role playing game).As vrea sa nu fie monoton, si sa fie destul de original.
Zic de pe acum sa nu imi raspundeti cu Metin2, 4Story, World of Warcraft, etc...

Răspuns Câştigător
| Chiriac97 a răspuns:

Iti recomand din experienta mea de jucator de mmo'uri " C9-Continent of the Ninth". Daca ai o placa video de o calitate medie si te tin degetele sa faci nenumarate combo'uri, atunci C9 e alegerea cea mai buna. E desemnat "The best game in PvP", deoarece are cele mai multe skilluri din toate jocurile de genul, cat si o interfata si un gameplay absolut incantator.Te las pe tine sa descoperi tainele acestui mmo! Bafta;) Aici un trailer : http://www.youtube.com/watch?v=8AAFWlRWZb0 si

| Nicolae_Alexandru_1997 explică (pentru Chiriac97):

Mersi doar a trebuit sa ma uit la intro ca mi-am dat seama ce frumos este.
Si eu sunt pasionat de MMORPG-uri am jucat o groaza, nu le pot numara pe degete, dar deseori m-am lasat de ele din cauza ca ma jucam singur/prietenii cu care ma jucam se lasau.

| Nicolae_Alexandru_1997 explică (pentru Chiriac97):

Mda, eroare cand intru din client in el, cica e o problema generara, pacat... era smecher

| HoTrucks a răspuns (pentru Chiriac97):

Iti recomand world of warcraft. joc de 3 ani.
pe 3 servere diferite.
acum joc pe official, tie iti recomand sa incepi pe http://wow.freakz.ro/
bafta.

| Nicolae_Alexandru_1997 explică (pentru HoTrucks):

Am jucat wow... nu este cine stie ce, e monoton dupa parerea mea.