| Si_Atat_Emanuel_1997 a întrebat:

Caut membri pentru o echipa de League of Legends ( LoL )

conditi de participare : sa deniteti nivel 30

sa aveti macar 4 championi pe care sa va stiti bine

2 - 3 ore pe zi de antrenament in echipa ( ranked team 5 vs 5)

sa aveti microfon si skype

sa jucati macar 4 match-uri pe zi ca sa ramanenti in forma

toatea acestea sunt regulile pentru a avea o echipa de succes ca sa participam la concursuri

numar meu de telefon : 0751387730 (eu Sp3dyy ) //// 0757564232 ( gigstar) ( orele 7 - 19 )

skype : Sp3dyy LoLP ///// Gigstar999 LoLP

summoner name : Sp3dyy ///// Gigstar999

id yahoo: emanuel_skin@yahoo.com
ac. milan_cfr@yahoo.com

ATENTIE : ROG SERIOZITATE MAXIMA!

2 răspunsuri:
| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Salut m-am gandit sa fac un forum pentru romani care cauta o echipa de Legue of Legends si sa schimbe o vorba sau sa-ti dea sfaturi http://leagueoflegends.wikiforum.ro/forum

| OMEGE a răspuns:

Daca vrei vand cont de LoL.lvl 30, 62 champs. In cont au fost bagati 180 E