| george4fun27 a întrebat:

Caut post de GM orice server in afara de hamachi am 27 ani. Daca se poate sa nu dau bani...nu am servici inca si stiti cum e...happy Lasati un mesaj dau funde la orice raspuns dat la intrebarile mele!

1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Eheee 1. in afara de Metin2 Ro metin2 tim, gx si altele romanesti care nu sunt multe nu vei gasi GM pentru ca esti roman si alte sv private nu accepta daca nu esti de natie cu eiwinking si ar trebui sa dai Bani pentru Hostarea sv Host = o suma platita pentru a se mentinte serverul Non-Stop, dar incearca doar pe metine romane ne Hostate daca nu vrei sa dai bani; dar nu gasesti! si suma platita este de obicei de vreo 30-35 euro lunarwinking