| ImPaCt a întrebat:

Caut server Counter Strike 1.6 populat, bine configurat, stabil, etc care sa vina la mine in comunitate. Ownerul va primii tot ce ii trebuie : functie forum, redirecte, categorie, suport etc... Tin sa mentionez ca avem un server de sa:mp populat dar ne trebuie si cs... Cei interesati lasati id de mess si discutam mai multe detalii. Rog seriozitate!

3 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Da add la bossdamani@rocketmail.com app id se scrie cu tot cu @rocketmail.com ast add cat mai repede

| Ponce a răspuns:

Vreau eu am server da add la eu_s7ven93big grin

| Ponce a răspuns:

Dai add la eu_s7ven93 daca vrei am serverwinkingbine updatat la zi