| TheOn3 a întrebat:

Caut server de metin mai nou decembrie ianuarie care sa mearga bine sa nu fie romanesc ci strain si sa fie frumos merci bogdan92me is mess :Xbig grin

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca nu te deranjeaza, mai bine incearca alt joc mmorpg, mai fain. De exemplu Rappelz, Dekaron, Shayia, 9 Dragons... sunt o gramada de mmorpg-uri free mult mai faine ca asta.

| TheOn3 explică (pentru Zenithf):

Mersi dar eu chiar vreau metin 2 ca nu ma prea pasioneaza restul big grin

| Zenithf a răspuns (pentru TheOn3):

Te inteleg foarte bine, ca si eu sunt pasionat de altu' (Rappelz) :p