| TheOn3 a întrebat:

Caut server de metin mai nou decembrie ianuarie care sa mearga bine sa nu fie romanesc ci strain si sa fie frumos merci bogdan92me is mess :Xbig grin

5 răspunsuri:
| furtuna26 a răspuns:

Salut.Incearca si uh WorldForce2(site-ul e wf2.rainbow-network.eu).Serverul e german da e super fain.Mai incearca MoonMt2 ca si asta e fain(tot germane si asta).

| TheOn3 explică (pentru furtuna26):

Tu ce level ai pe primul si zi-mi daca vrei numele tau in joc

| furtuna26 a răspuns (pentru TheOn3):

Eu am lvl 164 si ma cheama IceWill

| furtuna26 a răspuns (pentru furtuna26):

Sau incearca CandyLongju2=italian sau longjumt2=tot italian

| TheOn3 explică:

Vreau sa adaug ca germanele nu ma pasioneaza ca nu prea inteleg ce inseamna la npc deci as vrea un server englez, italian, francez:X