| condrut a întrebat:

Caut servere cs cu zm

13 răspunsuri:
| JapKa a răspuns:

Lasate de job-ul asta, nu iti ofera un viitor

| raizoguard a răspuns:

Zm.bestarena.ro
S-a redeschis, adminele se primesc la 10 ore.
Dupa parerea mea este un server foarte tare.

| Melintealin08 a răspuns:

Connect 89.39.14.84 cel mai fain sv de zombie din lume care a fost pe locul 22 din lume! Va asteptam cu mare drag sal facem full! Forum:www.csarea.ro

| NDNDNDS a răspuns:

Fancore.playcs.ro dam admine gratis fara cerere:add id:naruto_petrea@yahoo.com

| Nigahiga a răspuns:

Zp.xqs.ro,zm.freakz.ro, zm.j2p.ro, zombie.freakz.ro, zp.awp.ro astea le joc eu si sunt destul de tari

| Lorchelu a răspuns (pentru Nigahiga):

Zpx.playarea.ro avem 20 de levele zm si human ammo se face la 100 damage 6 modele de oameni care nu ati mai vazut niciodata! Si cel mai important dam 4000 de ammo la nou veniti!

| Mallsorte a răspuns:

Connect zm.devilz.ro!

Admine FREE!

GO GO GO happy

| Mokka a răspuns:

Mai bine joci pe zm.freakz.ro e plague dar are si lasere, oamenii arata misto, si nici nu e greu sa faci lv cum zic unii...am facut lv5 in 2zile si ceva.incearca-l

| MarianFunCs a răspuns:

Poti inta pe zm.funcs.ro
Un server nou happy

| vLdCS a răspuns:

Bacau.Alphacs.ro

| pavaleanu05 a răspuns:

Veniti pe cel mai tare sv de cs nou facut veniti 89.39.126.243:27015

| Angela_Sprancenatuangela_1978 a răspuns:

sau

| Eugen_Marian_1988 a răspuns:

Zp.lan-mania.com estre CSO-MOD...foarte frumos sv