| Angelsergiuboy a întrebat:

Caut si eu cateva jocuri adica si unul e bun doar sa fie de care vreau eu

daca ati auzit de DIABLO, DIABLO 2, TQIT(TITAN QUEST IMMORTAL THORNE), Sacred,

atunci stiti

Vreau ceva cat de similar posibil cu astea

NU QUESTURI COMPLEICATE NU VORBIT tot jocu

misiuni simple si in rest OMORAT LA GREU MONSTRI SI FACUT LVL UP

numi dati va rog ceva ce nu a aparut inca

cum ar fi DIABLO 3 asta nu apare pana pe 11/11/11

deci mai e

altceva chiar daca e mai vechi

ca n-am nici eu PC de SACRED 2 carei 20 gb

ceva asa mai normal

asa pe dificultati daca stiti cum e la diablo

NORMAL
NIGHTMARE
HELL

ceva in genu asta sa contina dificultati diferite

astept

numele 1 link pe youtube sa vad cum e sau ceva

cel mai bun FUNDA!

SA FIE PE PC NU ONLINE!

astept...

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Dragon Age: Origins si The Awakening. Dragon Age II e o mizerie
The Elder Scrolls (seria)
Mass Effect I & II
Fallout (seria)
Bioshock
Borderlands
Star Wars: KOTOR
Arx Fatalis
Gothic (seria)
Two Worlds

| Andrei7520152 a răspuns:

Salut. te mai joci Diablo 1 sau Diablo 1 Hellfire pe battle.net sau prin TCP/IP?

| Angelsergiuboy explică (pentru Andrei7520152):

Nu desi cred ca ar fi interesant dar probabil Diablo 2 ar fi mai cool parerea mea
primul l-am jucat / terminat dar doar pe pc si a fost destul de frustrant partea cu goldul care se cumula in inventar si nu avem loc de nimic in plus peacolo doar goldul ala nenorocit.

Diablo 3 ar fi interesant dar nu-mi permit 200 lei sa-l cumpar am jucat doar starter edition.

Daca o sa fac rost de full te anunt si daca vrei si tu sal joci sau il ai jocul putem juca in echipa pana atunci ma poti gasi pe

LoL = "League of Legends"

e un joc complet gratuit extrem de popular de care trebuie sa fi auzit daca nu iti pot da eu siteul

http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50e5e33c19143657389650

zona Europa Nord si de Est

nickname: Angelsergiuboy

putem juca impreuna daca ma bagi la prieteni

foarte interesant jocul mie chiar imi place.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Angelsergiuboy):

Nu ma pot juca orice online (folosesc net wireless de la Vodafone fara 3G chiar acum. dureaza ore sa downloadezi ceva). de aia ma mai joc jocuri ceva mai vechi ( UT99 de ex)

| Angelsergiuboy explică:

Ce-s astea

ori cu zombii ori cu tehnologice cu arme si tampenii

nai si tu ceva normal ai auzit macar de cele de mai sus

cu arme sabii arcuri armuri etc nu tampenii cu pusti mitraliere chestii de genu