| Nicolae_Alexandru_1997 a întrebat:

Caut si eu un MMORPG(massive multiplayer online role playing games) cu grafica asa si asa, sa fie destul de smecher si sa aiba combat systemul free targeting(ca in mt2 de exemplu, nu ca in WOW).
Jocuri excluse care se incadreaza in categorie:Metin2, Tera, RaiderZ.
Dau funda daca imi zice cineva un MMORPG, si sa fie smecher sau daca imi zice cineva daca s-a reluat jocul Seven Souls Online, si unde il pot gasi.

1 răspuns:
| CaltanPaul1979 a răspuns:

Nu sa reluat Seven Souls Online