| sweetheart96 a întrebat:

Caut si eu un server de metin no hamchi! cu max lvl 99 -127(depinde) sa aiba bonusuri 6 7 (albe) la un npc...si itm de gen king 1 king 2 FUNDA

2 răspunsuri:
| AlinDolce a răspuns:

Sall. Am eu un mt lvl max 127 sau 255! Dar nu cont are ratele 1000%!winking Add : alin. evident si mai vorbim. happy

| Pol a răspuns:

Incerca metin2 Oriental ai la mag kin1 si king 2 dar aici e naspa ca daca vrei arme epice trebuie sa dai euro de pe tel dar e ok ca ai arme +9 cate vrei Funda?