| randomguy19 a întrebat:

Caut un joc gen mincraft 3D cu grafica faina, dar nu cu patratele, ceva survival pe o insula, sa iti faci casa, sa inventezi, bla bla... sa tai copaci sa crezi unelte dar nu minecraft ca nu-mi place grafica

2 răspunsuri:
| Chrysty97 a răspuns:

Death Island.e beton frate! Seamana cu minecraftul dar e mult mai realistic

| randomguy19 explică:

Survieval in sensul ca, sa imi construiesc o casa din ramasitele din naufragiu, sa caut mancare sa ma lupt cu animalele din padure, paranormal etc nu cu zombie XD