| ZennoEll a întrebat:

Caut un joc MMo de genu wow dar sa fie free nu vreau metin aion cabal s. a. ceva in gen vindictus :X:X:X:X de asemenea miar place si un server bun de metin (fara tim fun united h1n1 shadow guabina neverland)!

3 răspunsuri:
| danielache a răspuns:

Un joc MMo? pai Allods mi s-a parut destul de interesant dar si Jade Dynasty ...cat despre un sv de metin...Gx si cam atat imi vine in minte acumlaughing Funda?big grin

| ZennoEll explică:

Gx pica din discutie si allods l-am jucat ma fascinat o zi straight face

| BBJHHRUGs a răspuns:

Halo MMO
WildStar Game
Conqueror's Blade
ArcheAge
Driven
Oculus Rift
Celtic heroes: 3D

Funda? Mersi anticipat!