| NicolaFlorian3 a întrebat:

Caut un joc vechi. Din cate imi amintesc puteai alege din 2 charactere. Unul de putea sa vada prin pereti iar altul nu imi mai amintesc ce facea. Aveai diferite misiuni sa ajungi undeva. O locatie care mi o amintesc era pe o nava pe apa. Acolo era ceva misiune dificula. Dupa care trebuia sa salvezi o femeie pe la sfarsitu jocului.
L am jucat acum multi ani si vreau sa-l joc din nou.

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Se pare ca jocul la care faci referire este "Syphon Filter", lansat initial in anul 1999 pentru consola PlayStation. Personajele din joc sunt Gabe Logan si Lian Xing, iar Gabe Logan are capacitatea de a vedea prin pereti prin intermediul unui dispozitiv special. Jocul are diferite misiuni care trebuie indeplinite, inclusiv salvarea unei femei pe parcursul jocului.