| Escalybur a întrebat:

Caut un metin2privat server cu 250/255 lv cu arme de 65 si otele la magazin.(NU spuneti valmondial)in afara de asta

2 răspunsuri:
| Christin1999 a răspuns:

Unul e pana la 150 ( Epical mt2) si unu are npc si te da lv 254 ( HammerMT2)

| MihaitaAlex22 a răspuns:

Urmatorul metin de care iti voi zice nu se compara cu valmondial, pe acest metin se gaseste: GM responsabili, 100% sansa la fierar, Magii P de la Shop, inel teleportare, pagina bonus, on 24/24 4CH ON, deschis de peste 2 ani, NU RATA! Metin2GTH : http://metin2gth.com/sv1/index.php