| Bogdan009 a întrebat:

Caut un server de cs.source de surf (dau funda)

Răspuns Câştigător
| ALA_3552 a răspuns:

Ma frt iti dau un stie forte bun care imi iau si yoo sv... da pacat ca nu sunt romane sunt mai mult Ruse na mai mai sunt cateva si engleza )2-3 :( ) dar vezi ca o sa scrie acolo game vorsion si depinde ce cs ai?
daca ai cs.s 2007- 2008 iti eie sv de game version 1.0.0.34
daca ai cs.s daca e cs.s 2009-2010-2011( cs. 2011 iti sugerez sa nu iti ei ca are si multe buguri si gasesti greu jocu ca mia sunt unlel instalari fara un folder fote special [daca nu ai ala {floderu} nu poti jjoca olaine ]) sa folosesti game version 1.0.0.61 si 1.0.0.60 merg amindoua;) pe 09, 10, 11, stiul e http://css.setti.info/servers/css/search/surf/page/1/ a vezi ca are doua paginei... :D funda?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

| Bogdan009 explică:

Meti ALA

| Bogdan009 explică:

Mersi ALA e forte bun stiul

| JANJANEL a răspuns:

Connect surf.lcsnet.ro haideti si nu veti regreta! Respawn, admini pana la ora 00:00!

| Bogdan009 explică (pentru JANJANEL):

Frt docmai acum imi dai raspun... Ca m-am lasat de mult de cs laughing