| Hatchet a întrebat:

Caut un server samp care, cauta admini cu experienta, de preferat RPG/RP/GF. Funda! Astept fast IP-uri si sa fiti on in game pentru a mi se da functia si a aduce playeri pe server.

1 răspuns:
| TpuA a răspuns:

RPG.BlueBerry.Ro [La 20 On 5kk] [0.3z]
Address: 193.84.64.54:777
Playeri: X/50
Mode: BlueBerry RPG
Map: San Andreas

Este sv RPG cind intrati dati /report m-a adus pe server [K]Gamer[K] si o sa va dau helper si factiune lider este cel mai klass Sv
Sv era Viata Reala PRO-RP Intrati
Cine Poate face DS intrati pe sv Si vb cu Ownerul si daca faceti primiti CO-OWNER sau Owner Intrati!