| xdiablo3x a întrebat:

Cautam gameri profesionisti care-si doresc un venit din activitatea game tester/gold farming.
Activitatea se va desfasura in Bucuresti.

Cerinte: - cunoasterea limbii engleze, nivel mediu;
- minim un an experienta dovedita cu jocurile online, gen MMORPG sau RPG Multiplayer (optional cont pe Xfire sau site similar )
- varsta cuprinsa intre 18-30 ani
- experienta de joc cu cel putin unul din jocurile companiei Blizzard, din seriile: World of Warcraft, Starcraft, Diablo, Warcraft)
- testare pe un joc similar

daca sunteti interesati private message pentru mai multe informatii, multumesc

1 răspuns:
| Torres_Eduard_1997 a răspuns:

Ha ha