| cosminache a întrebat:

Cautam mambri server minecraft. Primii 5 primesc admin / op. Dar se dau probe. Primii 10 primesc premii. Ceii care aduc cei mai multi playeri primesc premii. Sunt si concursuri. Dati-mi un mesaj

6 răspunsuri:
| MarisAlin a răspuns:

Si eu vreau id meu : maris.alin@yahoo.com

| rusuraduconstantin a răspuns:

As vrea sa particip sunt foarte priceput la construit si pot aduce si dezvolta membri noi! Contact: radurusu53@yahoo.com

| MarinelBoSSu a răspuns:

As dori sa particip la cominitate pentru ca stiu comenzile si sa construiesc! Contact: Skype: luck1098 Mess: Cenation_Luca@yahoo.com

| RugbyBoyy a răspuns:

Ma bag si eu stiu comenzi am rabdare cu playeri incepatori... add id :cristi0910@yahoo.com

| Mustacescu_Paul_1996 a răspuns:

Ma bag eu, daca mai ai nevoie, ma ofer sa fac site sau forum pentru server si sa ajut la administrarea serverului.Contact firstlionfromzion@yahoo.ro

| Udrea_Marius_1998 a răspuns:

Pot si eu cu asta am foarte multa rabdare cu playeri incepatori si chiar pot ajuta...sunt on pe sv intre orele 9:00 si 11:30 dimineata cand am scoala si seara de la 18:30-22:00 numai cand am scoala cand nu am full pe minecraft doar foarte rar nu intru cat am o problema deosebita atata Contact mess:marius_leopardul@yahoo.com