| dianaturcanu a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca pagina mea de facebook sa devina mai populara?

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Faci reclame, o dai la prieteni si le spui ca si ei so dea la altii...

5 răspunsuri:
| xForSpeedx a răspuns:

Incearca sa pui cat mai multe poze interesante cu tine cu prieteni care sa exprime bucurie. Incearca sa iti faci cat mai multi prieteni ca profilul tau sa fie cat mai vizualizat. Incearca sa comentezi la pozele altor prieteni ca la randul tau acei prieteni ai prietenului tau la care ai comentata sa se uite la comentariu, respectiv la profilul tau respectiv sa primesti multe like-uri si comuri.

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Sa pui poze cu tine dezbracatalaughingserios

| dianaturcanu explică (pentru Federovici_Silviu_1990):

Serios? raised eyebrows eu zic de altfel de pagina. acea pagina cu admini, poze amuzante, jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarca poze en-gros, si trimite o multime de cereri de prietenie.
Dar de ce vrei asa ceva? Eu cu cat sunt mai putin bagat in seama cu atat e mai bine.

| dianaturcanu explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la o pagina de facebook, nu la profilul meu personal, stii genul acela de pagina cu jocuri si alte chestii.