| anonim_4396 a întrebat:

Ce arma si ce armura ar fi cele mai bune pentru un razboinic de lv. 15-20 in metin2?

Răspuns Câştigător
| AlEx_9074 a răspuns:

Auzi cica la lvl 20 silver sword bai inteligentule silver=argint si sabia de argint e de lvl 25, iti zic eu daca esti mental un paianjen +6, 7 iar daca esti corp sabia de bambus +6, 7, 8 si 9 dacai noroc sau buget sper fi fost de ajutor, iar armura aia de lvl 9 sau 8 nu mai stiu sigur +7 sau un tigru +7 cum am mai spus totul depinde de money

1 răspuns:
| Cosmin_4483 a răspuns:

Arma cea mai buna de la lvl 15 +6 si Armura cea de tigru +6. Funda?