| KiLYoU a întrebat:

Ce caracter de metin2 ar trebui sa ma fac la inceputu unui metin pentru a ma face bun dau fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| VirtualKnight a răspuns:

Sura e slab datorita armelor slabe, Razboinicul poate folosi sulite care scad cel mai mult la viata, dar daca vrei ceva puternic la magii iti recomand Samanul deoarece eu am unul de lvl 9 care poate bate prin magii creaturi de 29.La Razboinic Corp la Saman cred ca poti alege ce vrei ca ori cum are magi puternice. big grin

2 răspunsuri:
| robicampion a răspuns:

Sura Black Magic

| KiLYoU explică (pentru robicampion):

Nu-i bun asa ca date dq ca stiu cum esti nai nici un prie