| XxRedScorpion a întrebat:

Ce componente ale pc-ului iti trebuie pentru a functiona Nfs Most Wanted? (Raspuns explicit!)
Dau funda!.

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

Nu iti trebuie anumite componente. Toate au rolul lor si toate au o anumita influenta asupra jocurilor. Deci. Placa video. Procesorul ramii. Sunt cele mai importante. Hardul si sursa sunt de asemenea importante. Dar sa nu o uitam pe mama (placa de baza).

Ca raspuns placa video ramii si procesorul trebuie sa fie cam asa sau mai bune

http://www.systemrequirementslab.com/......nted/10390

Sunt aproape sigur ca ai un sistem mai bun sau cel putin egal. Si iti va merge sigur.