| GabrielStefan a întrebat:

Ce este GTA IV:San Andreas si cum se instaleaza?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Salut,GTA IV:San Andreas este GTA San Andreas cu graficile si unele chestii din GTA IV, deci sunt amestecate, iti trebuie GTA IV ca se poti sa instalezi, si eu am incercat odata sa instalez, dar nu a mers pentru ca am folosit GTA Episodes From Liberty City in loc de GTA IV.Acum numai stiu ce mi-a cerut sa fac ca sa iti explic cum se instaleaza, dar poate te vei descurca singur.

2 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Descriere:
Grand Theft Auto IV este un joc video non-linear de actiune-aventura dezvoltat de catre Rockstar North. Este al noualea titlu din seria Grand Theft Auto si primul din a patra generație a acesteia. Grand Theft Auto IV a fost lansat in toata lumea (cu excepția Japoniei) pe data de 29 aprilie 2008 atat pentru PlayStation 3 cat si pentru Xbox 360. Pe PC jocul s-a lansat pe data de 2 decembrie 2008 in America, iar pe 3 decembrie 2008 in Europa si in restul lumii.
Actiunea are loc în Liberty City, un oras inspirat din New York, și urmareste povestea lui Niko Bellic, un veteran supravietuitor al Războiului Bosniei sosit în Statele Unite ale Americii în cautarea "visului american" numai pentru a-si găsi vărul, care l-a mintit în legatura cu bogatiile care aveau sa il astepte. Modul Multiplayer al Grand Theft Auto IV contine cincisprezece stiluri diferite de joc.
BoxArt:

Alte Informatii:
Dezvoltator:Rockstar North
Editor:
*Rockstar Games
*JAP Capcom
Distributor:
*Take-Two Interactive
Designer:
*Dan Houser
Serie:
*Grand Theft Auto
Motor grafic:
*RAGE
*Euphoria (Motion Engine).
Rezolutie:
*640p (PS3)
*720p (Xbox 360)
Ultima versiune:
*1.02 (PS3)
*1.01 (Xbox 360)
Platforma:
*PlayStation 3
*Xbox 360
*Microsoft Windows
Dată lansare:
*PlayStation 3/Xbox 360
29 Aprilie 2008
*Microsoft Windows
2 Decembrie 2008
Genuri:
*Sandbox
*Third-person shooter
*Action-Adventure
Moduri:
*Single player
*Multi player
Ratinguri:
*BBFC: 18[4][5]
*ESRB: M
*OFLC: MA15+[6]
*OFLC: R18[7]
*PEGI: 18+ [8]
Media:
*Blu-ray Disc
*DVD-DL
Control:
*Gamepad
*Tastatura
*Maus
Download:
http://adf.ly/KOt71

| RedBlu a răspuns:

Cum se instaleaza laughing? trebuie s stii cum sa-l down. de instalat se instaleaza usor ca la toate jocurile mari.Dar cred c pc-ul tau nu duce GTA IV poate San Andreasu-l