| anonim_4396 a întrebat:

Ce face flexibilitatea la ninja pe arc \ ce face taria la ninja pe arc.
Ce face flexibilitatea la ninja pe pumnale\ ce face taria la ninja pe pumnale.
FUNDA + RASPUNS INTILIGENT.

1 răspuns:
| sabatuzs a răspuns:

Flexibilitatea ajuta la ninja pe pumnale dar si la ninja pe arc. Flexibilitatea(DEX) fiind in cantitati mari ca sa zic asa face daune mari si este vitala unui ninja.
Cat despre tarie(STR) ea este folosita la war, de asemenea este vitala unui war. Asa ca unui ninja ii trebuie DEX si VIT