| editza1998 a întrebat:

Ce fel de iteme imi trebuie pe ninja la metin str int dex pls repede

Răspuns Câştigător
| AlYnUsH123 a răspuns:

Pentru ninja iti trebuie flexibilitate si tarie(iti creste atacul),sansa la lovituri critice,lovituri patrunzatoare,PV si jos la bonusuri suplimentare pui anti sura,ninja,razboinic,saman si la pietre tot asa anti sura,ninja, razboinic, saman... FUNDA?

1 răspuns:
| MasterHelp a răspuns:

Bun...
La un ninja cea mai importanta este dexteritatea (dex)
dar si vit care este la fel de importanta pentru ca le trebuie protectie si cum a spus amicul alyn da trebuie pietre anti...etc