| ProfeGica a întrebat:

Ce-i intereseaza pe cei de la Paysafe card cati bani vreau sa cheltui eu?! In opinia lor, poti cheltui doar suma maxima (limita de cont) 450 euro pe luna?! Atunci ar trebui ca si pacanelele din tara sambata si duminica sa fie deschise, iar de luni pana vineri sa fie inchise!

Răspuns Câştigător
| NewChangeSociety a răspuns:

Da-ți datele să te verifice și iți da până la 20.000 încărcarea maxima pe care potti avea în cont și nelimitat parca încărcare.