| tyberyiu a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi cumpar? pentru jocurile ce vor aparea gent GTA V o unitate de un buget 15-17 milioane sau xbox 360 sau ps3? pentru jocuri noi cu grafica supeerr la HIGH! in special vreau xbox 360 +kinect ce zici o sa fie rezistent la jocuri la high gen battlefield 3?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ShutUp10 a răspuns:

Xbox-ul sau PS3-ul nu vor fi nici odata depasite, adica tot timpul o sa iti mearga jocurile care cer grafica buna.Pc-urile vor fi depasite, dar din punctul meu de vedere poti sa faci mai multe pe ele...