| Nemesis2012 a întrebat:

Ce inseamna sa farmezi la lv 65 pe metin2 ro. Am contul spart si am auzit ca daca am arma pot sa farmez dar nu stiu ce inseamna happy Imi spuneti si mie TPU plsss FUNDA :X

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

A farma= a face un cont nou si a se lupta cu monstrii de lv mai mare, dar cu conditia sa aiba iteme bune.

| puscasul a răspuns:

A farma inseamna a avea un caracter de lv micut cu iteme +9 ex lv 35 tot +9 sil las asa si spargi multe pietre faci P-uri si dupacea incepe bruta sa creasca.

| iopoiop1 a răspuns:

Bo$$ eu zic sa pescuiesti fac aproximativ 2.5kk pe zi si nu stau toata ziua merita big grin

| randyboy a răspuns:

Sa farmezi inseamna sa omori monstrii pentru drop..de obicei se face farmer de lv 25 pentru medalii si de 35 pentru metine dar trebuie sa ii faci armat.