| miki_1938 a întrebat:

Ce intrebari sa pun la oracol? dau funtita

Răspuns Câştigător
| georgiana_1248 a răspuns:

1:Un cuvant de inceput.2:Cum te numesti? 3:cati ani ani.4:culoare ochilor.5:culoarea parului.6:ai prieten/a? 7:cum se numeste? 8:cati ani are? 9:culoarea ochilor.10: culoarea parului.11:iti plac filmele/care? 12:fructele? 13:iti plac legumele? 14:iti plac dulciurile? 15:iti plac mancarea facuta acasa/care? iti place mancarea cumparata? 16:Ce sport preferi? 17:Ce suc preferi/ce fel? 18tonguereferi hainele sport sau cele eleganta/ce fel? 19:Un cuvant de incheiere! 20:vrei sa-mi pui 3 intrebari? 21:AMINTIRI...SUCCES...FUNDA PLISS[-O

7 răspunsuri:
| andrutza1323 a răspuns:

1.Cuvant de inceput!
2. Cum te numesti?
3. Cati ani ai?
4. In ce zodie esti?
5. Unde inveti?
6. Ce mancare iti place?
7. Ce bauturi iti plac?
8. Unde ai vrea sa-ti petreci vacanta?
9. Cine e cel/cea mai bun/buna prieten/prietena al/a tau/ta?
10. Ai prieten(a)?Daca da cum il(o) cheama?
11. Cand te-ai sarutat prima data?
12. Ce hobby-uri ai?
13. Ce materii de la scoala iti plac cel mai mult?
14. Care este animalul tau preferat?
15. Care este culoarea ta preferata?
16. Ce muzica asculti?
17. Care este melodia ta preferata?
18. Care e artistul/formatia preferata(a)?
19. Care este sportul preferat?
20. Ce gen de filme iti plac?
21. Care este filmul tau preferat?
22. Care e actorul preferat?
23. Care e ultima carte citita?
24. Ce vrei sa te faci cand devii mare?
25. Care e cea mai mare dorinta a ta?
26. Crezi in Mos Craciun?
27. Te poti descrie in 3 cuvinte?
28. Esti multumit de ceea ce esti?
29. Cum te intelegi cu parintii?
30. De ce te temi cel mai tare?
31. Pe cine ai vrea sa cunosti mai bine?
32. Multumesc! Ceva de completat?

| MaryusCobra a răspuns:

1) Un cuvant de inceput! 2) Cum te cheama? 3) Cati ani ai? 4) In ce clasa esti? Si mai multe cum ar fi... Ce actori de filme iti plac? Ce filme iti plac? Care este canalul TV favorit? Ce sport iti place? etc... Mai gandeste-te si tu! Astept fundita!

| MaryusCobra a răspuns:

Pune intrebari de inceput, de genul cati ani ai, in ce clasa esti, cum te cheama... dupa care pui intrebari despre anumite lucruri: ce sport iti place? sau ce filme iti plac? ce actor iti place? care este site-ul tau preferat? etc... funda.

| Karelia123 a răspuns:

Dai funda sigur? sau zici doar din interes?

| cristinutza07 a răspuns:

Salut! cum te cheama? care e data nasterii tale? id si nr tau de telefon.ce te face sa te simti cel mai fericit din lume? ce sporturi preferi. ce apreciezi la un prieten adevarat? de ce te temi cel mai tare? care este cartea preferata?
care sunt lucrurile la care te pricepi cel mai bine? cum te vezi peste 3 ani? ce iti place sa faci impreuna cu parintii tai

| RebeccaJ a răspuns:

Nu uita de data când l-a completat. Fiindcă, poate dacă o să îl păstrezi mai mulţi ani, o să îţi dai seama cât de prostuţ(ă) ai fost (sau au fost prietenii tăi) să scrie asemenea lucruri...

| miki_1938 explică:

Multumesc pentru raspunsuri