| zSchizophrenic a întrebat:

Ce joc este ala"IMVU"? Este online? Sau? Cine imi da cele mai multe detalii, are funda.

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Este un joc foarte fain.Dupa ce iti faci cont iti dowloadezi,trebuie sa-ti creeezi un caracter(Fata sau Baiat).Poti sa-i alegi hainele, pantofii,stilul parului, culoarea pielii, culoarea ochilor.Poti sa-ti cumperi haine noi si ai o casa in care stai si poti sa-ti pui in ea diverse obiecte. Poti discuta cu oamenii. Sunt mai multe camere(Cum ar fi o casa pe plaja sau un castel).

3 răspunsuri:
| Gaby9999 a răspuns:

Este un joc ca si metin2 iti faci cont il downloadezi
Esti Barbat/Femeie ce vrei si iti da la inceput ca iti imbraci personajul cu hainele cate ti le da sau iti cumperi tu.
Si iti da mai multe mape:sala de fitnes, disco, kiss si multe altele
Funda?

| alicool a răspuns:

Buna,IMVU este un joc dragut adica il scoti de pe net apoi iti faci con si incepi iti faci un look te plimbi prin orasi iti faci prieteni si atat.NU VREAU FUNDA!

| victor20 a răspuns:

A avut soramea.Il descarci si apoi iti faci o fata sau un baiat apoi alegi culoarea ochilor, daca vrei poti sa iti pui ochelari de soare si altele...