| Ianuss a întrebat:

Ce joc recomandati pentru un laptop care are lag si in paint?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomandam jocurile pe laptop, ci pe PC-uri.
laptopurile sunt destinate muncii contabililor, arhitectilor, inginerilor, studentilor, nu copiilor sa se joace pe ele.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă solitaire dar MUSAI pe baterie descărcată!

| folositordenume a răspuns:

Lag in paint... poate o varianta de Tetris?

| StoicAnalysis a răspuns:

Tetris, chiken invaders (primele 2 jocuri ), sudoku, mah-jong, sah, solitaire, poker... Daca are lag si in paint, deja astea sunt jocuri high end pentru el. Sunt laptop-uri mai bune decat ala si cu 1000 de lei daca ai vrea pe viitor sa ti-l schimbi.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Roblox bro, ila al naiba merge si pe windows xp.

| GameRef a răspuns:

Iti recomand acest joc. Instaleaza-l de aici: https://www.remi-online.ro/rre/508521