| adriandibosfcdb123 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe acest pc?

Windows: 7 home premium 32 de bit.
Procesor: Intel(R) Pentium (R) cpu 3.00 GHz 2.99.
Memorie ram : 1gb.
Memoria video nu stiu.

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Jocuri slabe gen call of duty fifa 07 sau mai mica. Minecraft. battlefield 2 ..ghost recon 1 rainbow six. cam astea.

| Hitback a răspuns:

Scuze revin cu un edit. Tinand cont ca rulezi windows 7 nu iti duc nici macar cele de mai sus. Iti trebuie xp maxim pe configuratia ta sau cel mai bine windows 98.

| Jipa95 a răspuns:

Hei! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Minecrft, Call of Duty Modern Warfare 4, Combat Arms EU, F1 2000, Fifa 2008 etc.