| herro a întrebat:

Ce jocuri bune stiti pentru 512mb pe ram?

Răspuns Câştigător
| AditZuKy a răspuns:

Metin 2, Perfect World, 4story,Forsaken World,Perfect World Genesis,Jade Dynasty, Brawl Busters, Football Superstars

1 răspuns:
| liviu99ptr a răspuns:

Microvolts, battlefield 2 si battlefield 2142, call of duty 2 si 4, F.E.A.R 1laughing e super jocu, killing floor, free jack, s4league, transformers-the game, gta san andreas need for speed world la minim cu toate o sa mearga perfect ca am un preten cu un PC antic tot cu 512mb la ram 1. 8ghz si 256mb placa video si i mergea la minim sall big grin