| KataPissyღDeeaღPupiK a întrebat:

Ce jocuri frumoase online sau downloads stiti de gen lady popular stardool miss bimbo primul raspuns bun fundita+vot

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dacă îți place, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| smile20000 a răspuns:

Lady popular, club penguin, our world, wee world, caine virtual, panfu, cal virtual, stardoll, imvu, farmerama, ferma vesela, secondlife, super secret, caine virtual, webkinz ( da la webkinz tresa iti cumperi din magazin un webkinz din plus si sa bagi un cod pe net)

| Darkus a răspuns:

IMVU e in acelasi gen!

| KataPissyღDeeaღPupiK explică:

Xoxoxoxoxoxo nu este adevarat webkinz se poate juca si fara cod |( adica iti faci un cont de proba care te tine aproape un an) si multumesc pentru raspunsuri tuturor