| kissa00232 a întrebat:

Ce jocuri im puteti recomanda pentru androit care sa fie captivante si in acelasi timp sa nu ocupe multa memorie
Plizz ma plictisesc nu pot gasi adcia gasesc dar memoria este prea mare si telefonul meu nu este mega performat sa incapa totul in el pai memoria este de 4 Gb si mi-am luat stikc de 8 Gb dar nu stiu cum sa fac ca toate jocurile sa fie salvate pe stick? Ajutor am mare nevoie!

1 răspuns:
| MarcoMC123 a răspuns:

Ca sa se salveze pe stick trebuie sa intri la setari si sa dai "move to sd card" (daca developer-ul permite asta). In plus, pe stick aplicatiile merg mai greu decat in memoria interna.