| Aurelio_bosul_bosilor_1993 a întrebat:

Ce jocuri imi merg daca am placa video 128mb, ram 3gb, procesor celeron(R)Dual-core CPU T300 @ 1. 80GHz?

3 răspunsuri:
| anonymous00702 a răspuns:

Ti-ar merge multe jocuri gen :
half life 2
half life 3
Call of duty 2
Call of duty 4
gta san andreas
gta vice city
Counter Strike 1.6, 1.8
Farming Simulator 2009
Farming Simulator 2011
Farming Simulator2013
Euro Truck Simulator
Euro Truck Simulator 2
Dar ai place video mica si procesorul nu este nici macar bun mai bine strangeti bani si cumparati alt procesor si alta placa video :
http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/
SI procesorul :
http://www.emag.ro/......DSRWXBBBM/
FUNDA!

| Tom36 a răspuns (pentru anonymous00702):

Half life 3, really?
Farming Simulator 2013 nu-i merge si nici Euro Truck Simulator 2. Macar e bine ce i-ai recomandat sa cumpere.

| Aurelio_bosul_bosilor_1993 explică (pentru anonymous00702):

Frate eu am placa video de 256 mb dar am pus intrebarea asta ca sa stiu ce jocuri imi merg daca vrei spune-mi ce jocuri merg daca am 256 mb placa video!