| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe Intel gma 3100 ( placa video de 384 ) 1 gb ram, procesor dual core de 3?
Jocurile care imi merg : Cs, Warcraft 3, Constantine, Stalker shadow of cernobyl, HItman Contracts si blood money cu lag, Hunting unlimited 2010, Land of Dead.

1 răspuns:
| xXxAditsUxXx a răspuns:

Nu prea merg multe frate, pentru jocurile mai noi gen : Saints Row The Third iti trebuie 2 gb ram! Insa incearca : Left4Dead2, Minecraft. Gta San Andreas, Fifa, Slender