| Ex3cuTiOn a întrebat:

Ce jocuri imi puteti recomanda pentru:
1 GB ram
placa video de 64mb
1, 8 Ghz? Dau Fundaaaa.Prefer jocurile de aventura, actiune sau cu impuscaturi.

Răspuns Câştigător
| LauncherS a răspuns:

Acuma nu m prea pricep cu placa asta video dar la RAM am 1 GB si merge Gta San Andreeas,Vice City,Romania,Winter, counter (cred), Need For Speed Hot Pursuit 2 si altele.Dar ar trebui sa ti se dea informatii cam pentru ce sistem sunt jocurile.Succes!

2 răspunsuri:
| Ex3cuTiOn explică:

Multumesc mult.Sunt bune jocurile.cu toate k le stiam pe toatebig grin.Ms mult! auzi.u pe acolo ai scris cumva gta vice city winter?

| LauncherS a răspuns:

Gta San Andreeas,Vice city,Romania,Winter,Max Payne,Counter Strike, Need for speed hot pursuit 2, 1, Ford Racing si altele...Succes!