| sanboss a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati, ceva gen gothic 1, 2,3 sau gta, ceva cu misiuni sa fie interesante sa aiba grafica

LASATI LINK DE DESCARCARE DAU FUNDA PENTRU CEL MAI FAIN

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocurile bune NU le poti descarca la liber!

| sanboss explică (pentru lpavel):

Ehh nu de exemplu skrim poti sa il descarci si is si alteltele...

| lpavel a răspuns (pentru sanboss):

Daca pentru tine ala e un joc bun, retrag ce-am zis... laughing)))

| sanboss explică (pentru lpavel):

SKRIM V nu e joc bun ¿ ai vazut macar ce grafica are

| lpavel a răspuns (pentru sanboss):

Mai lasa-ma cu jocul asta de 2 bani, joaca si tu unul din jocurile noi aparute anul asta, alea DA jocuri cu : story, gameplay super tari, grafica sa nici nu mai spun... alea sunt jocuri bune, prea bune nu cu ce ma zapacesti tu aici big grin

| sanboss explică (pentru lpavel):

Bine omule da nici in astea nu poti da cu piciorul si prin download nu prea le gasesti alea care au aparut acuma